top of page

HAKKIMIZDA

   Mühendislik eğitimlerimizi ülkemizin köklü üniversitelerinde tamamladıktan sonra, özel sektör ve kamuda görev aldığımız yıllardaki çalışmalarımızda elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeler ışığında kurduğumuz  firmamız ile yerli ve uluslararası iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz.

 

   Yönetim kadromuzda yer alan yöneticilerimizin köklü üniversitelerden mezun mühendislerden oluşmasının yanı sıra, uzman kadromuzda da ülkemizin seçkin üniversitelerinden mezun çalışma arkadaşlarımız ile çözüm odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

   Sağlık Bakanlığından; İlaç Ruhsatı CTD (CommonTechnıcalDocument),Reçetesiz İlaç Ruhsatı, Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürün Ruhsatı, Biyosidal Ürün  Ruhsatı , Özel İzne Tabi Ürünlerin İşlemleri, İthalat İzin Belgesi, İthalat / Üretim Bildirim Formu ve Onayı , Kapama İşlemleri,  Enteral/Tıbbi Beslenme Ürünleri İzinleri, Kozmetik Bildirimi, Tıbbi Cihaz İşlemleri.

 Tarım ve Orman Bakanlığından : Takviye Edici Gıda Takviyeleri ,Bebek mamaları, Gıda İthalat İzni alımları ve Kontrol Belgesi

 

  Sanayi Bakanlığı ;Teşvik Belgesi Çıkartılması, Süresinin Uzatılması, Revizesi, Yatırım Tamamlama Vizesi (Kapama) İşlemleri.

   Sanayi ve Teknoloji / Sağlık /Tarım ve Orman / Çevre ,Orman ve Şehircilik Bakanlıkları; tarafından gerçekleştirilecek Piyasa Gözetimi Ve Denetimine ilişkin  denetimlerden ceza alınma riskini azaltan esaslar hakkında bilgilendirme, Etiket ve Ambalaj ( stok veya mağazalarda ) kontrollerin yapılması.

   Hizmetlerini veren firmamız deneyimli ve bilgili personeli ile işlemlerin çözümündeki kaliteli ve hızlı hizmet verme anlayışı ile önemli şirketler tarafından tercih edilmekten gurur duymaktadır.

bottom of page